Złoty wiek HR analiz!

Coroczny raport Deloitt wykazał, że liderzy HR i analitycy HR są jednymi z najważniejszych ludzkich tendencji kapitałowych 2016.

Organizacje wpisując „złoty wiek” HR analiz uważają, że może on przyspieszyć postęp w takich dziedzinach, jak rekrutacja,zatrzymywanie talentów i planowania struktury organizacyjnej pracowników, zgodnie z ogólnoświatowym badaniu biznesu.

Wzrost wykorzystania analityki jest jednym z 10 najlepszych trendów w zasobach ludzkich, według raportu, Global Human Capital Trends 2016, wydanym przez Deloitte Consulting i Bersin. Badaniem objęto odpowiedzi od ponad 7000 przedsiębiorstw i HR liderów ze 130 krajów.

Chociaż organizacje HR przestały mówić o budowaniu zespołów analitycznych już kilka lat temu, rok 2016 powinien być znaczącym krokiem naprzód w możliwościach, stwierdza raport.

Josh Bersin, założyciel Bersin and Associates, obecnie Bersin Deloitte, z siedzibą w Oakland w Kalifornii., powiedział, że tegoroczne ustalenia kontrastują z zeszłorocznym sondażem, który stwierdził, że HR Predictive Analytics został „zatrzymany w pozycji neutralnej”, pomimo dużych inwestycji w technologię.

Firma szkoleniowa Gamma również przedstawiła Raport najpopularniejszych trendów HR 2015 roku. Jak sądzicie? Co znalazło się na liście? Zobaczcie sami: www.projektgamma.pl/doswiadczenie/raport-hr-2015-pobierz

trendy

Źródło: www.projektgamma.pl